Plaatsing Nationale Ranglijst 2019 (stand 1 november)

Plaatsing Nationale Ranglijst AV Caesar 2019
Categorie Plaatsing Onderdeel Prestatie Atleet Datum Plaats
MJD 34 60m 8,58 Jaane Visschers 22 juni Someren
  50 60m horden 10,87 Jaane Visschers 15 september Sittard
MJC 70 300m 49.2* Jill Herfs 28 september Beek
  74 4x 80m estafette 44,61 Anouk Pinxt,
Isis Aspers,
Jonne Huveneers,
Jill Herfs
22 juni Someren
MJB 48 300m 46,12 Jasmijn Gielen 28 juli Heusden-Zolder (BE)
MJA 21 Kogelstoten 11,11 Manon Lutt 30 juni Alphen aan den Rijn
  36 Discuswerpen 32,13 Manon Lutt 29 maart Beek
  54 Kogelslingeren 19,43 Manon Lutt 12 mei Sittard
  64 4x 100m estafette 57,47 AV Caesar 12 mei Sittard
Dames 39 300m 44,31 Emilie Starling 28 juli Heusden-Zolder (BE)
  42 150m    19,52    Emilie Starling 09 august Utrecht
  44 Kogelstoten 11,54 Kim Habets 28 september Beek
  53 4x 400m estafette 4:26,97 Maxime Brandts,
Jasmijn Gielen,
Laura Vluggen,
Emilie Starling
16 juni Kerkrade
  53 4x 100m estafette 53,06 Laura Vluggen,
Emilie Starling,
Jasmijn Gielen,
Famke Paulussen
26 mei Helmond
  58 Discuswerpen 34,92 Kim Habets 28 september Beek
  62 3000m 10:23,85 Jennifer Gulikers 12 juli Utrecht
  66 Zweedse estafette 2:40,03 Maxime Brandts,
Laura Vluggen,
Emilie Starling,
Manon Lutt
14 april Roermond
  72 Kogelslingeren 29,12 Maxime Brandts 16 juni Kerkrade
JJD 20 Discuswerpen 25,71 Chrit Maessen 15 september Sittard
  50 1000m 3:12,79 Dani Meisen 14 april Neerpelt (BE)
JJC 64 300m 48.8* Miguel Volders 28 september Beek
JJB 41 3000m 9:56,87 Matthijs Buijsen 12 mei Sittard
  59 800m 2:04,96 Soufian Koraichi 01 september Best
JJA 36 4x 400m estafette 4:01,20 Jurre Jaspers,
Timo de Jong,
Olaf Renes,
Steven Villhaber
07 april Vught
  44 Kogelslingeren 16,81 Olaf Renes 12 mei Sittard
Heren 27 300m 37,34 Maurice Dassen 28 juli Heusden-Zolder (BE)
  37 150m 17,68 Maurice Dassen 09 august Utrecht
  50 Hinkstapspringen 12,46 Maurice Dassen 29 april Beek
  54 Zweedse estafette 2:10,18

Maurice Dassen
Luc Schnabel,
Brandon Bohlem,
Axel Skrabanja

14 april Roermond
  60 4x 400m estafette 3:45,70 Luc Schnabel,
Brandon Bohlem,
Dennis Janssens,
Maurice Dassen
16 juni Kerkrade
Ranglijsten overzicht