Plaatsing Nationale Ranglijst 2003

Categorie Plaatsing Onderdeel Prestatie Atleet Datum Plaats
Mannen 13 Zweedse estafette 2.01,8 Caesar 18 mei Helmond
JJA 3 Verspringen 6,94m Rik Knipschild 18 mei Helmond
  6 400m 49,58 Rik Knipschild 24 mei Apeldoorn
  6 10-kamp 6501p Ben Tijhuis 06 juli Ede
  7 110 horden (100cm) 15,33 Ben Tijhuis 29 juni Lisse
  8 Polsstokhoogspringen 4,12m Rik Knipschild 09 juni Oordegem
  8 10-kamp 6118p Rik Knipschild 25 mei Apeldoorn
  11 Speerwerpen 52,54m Rik Knipschild 27 april Kerkrade
  11 Kogelstoten (6kg) 13,45m Ben Tijhuis 27 april Kerkrade
  14 Discuswerpen (1,75kg) 39,14m Ben Tijhuis 28 juni Lisse
  15 4 x 100m 44,99 Caesar 14 september Drachten
  16 400mh (91.4cm) 62,78 Vic Lemmens 18 mei Helmond
  20 100m 11,27 Rik Knipschild 24 mei Apeldoorn
  20 Verspringen 6,48m Ben Tijhuis 30 august Valkenswaard
  22 Polsstokhoogspringen 3,80m Ben Tijhuis 14 september Drachten
  24 Hoogspringen 1,87m Ben Tijhuis 05 juli Ede
JJB 4 Versspringen 6.43m Robert Vaessen 29 mei Venlo
  7 9-Kamp 5188p Max Willems 29 september Barendrecht
  21 Verspringen 6.23m Thijs van Dongen 06 Juli Sittard
  21 110m Horden (91.4cm) 15.63 Max Willems 29 september Barendrecht
  24 Polsstokhoogspringen 3.30m Max Willems 07 Juni Weert
  27 Kogelstoten (5kg) 12.61m Robert Vaessen 29 mei Venlo
JJC 1 Discuswerpen (1kg) 46,44m Cas Willems 24 augustus Amsterdam
  5 100m horden 14.37 Gilbert Wijntjens 13 september Heerhugowaard
  6 Polsstokhoogspringen 3,10m Gilbert Wijntjens 21 juni Eindhoven
  6 8-Kamp 5564p Cas Willems 28 september Gronichem
  7 Speerwerpen (600g) 46,89m Cas Willems 9 juni Weert
  8 1000m 2.50.74 Cas Willems 28 september Gorinchem
  10 100m 11.95 Rob van Genderen 24 augustus Amsterdam
  10 Hoogspringen 1,75m Cas Willems 21 juni Eindhoven
  12 Verspringen 5,92m Gilbert Wijntjens 20 september Sittard
  12 Kogelstoten (4kg) 12,84m Cas Willems 27 september Gorinchem
  19 300m horden 46,46 Gilbert Wijntjens 6 september Kerkrade
  22 Verspringen 5,75m Cas Willems 27 september Gorinchem
  22 Kogelstoten (4kg) 12,36m René Wouda 24 augustus Amsterdam
  23 800m 2.11.5 Cas Willems 19 Oktober s-Hertogenbosch
  25 Discuswerpen (1kg) 37,95m René Wouda 18 mei Kerkrade
MJA 7 Kogelstoten (3kg) 13,35m Bibiane van Lanschot 30 augustus Valkenswaard
  11 Discuswerpen (1kg) 34,63m Bibiane van Lanschot 20 juni Roermond
Ranglijsten overzicht