Medaillewinst 2019

Medailles AV Caesar 2019
Plaatsing Categorie Onderdeel Prestatie Atleet Kampioenschap Datum Plaats
1 M50 100 meter horden 14,68 Oscar Sinke EK masters 12 september Venetië (IT)
2 JJD Cross 8:09 Tom de Jong NK Cross 23 februari Emmeloord
3 M60 Cross 35:40 Wil Pepels NK Cross 23 februari Emmeloord
2 V50 Cross 36:18 Christien Breukink NK Cross 23 februari Emmeloord
3 M45 Cross 30:23 Roger Smeets NK Cross 23 februari Emmeloord
1 M45 Halve marathon 1:12:45 Roger Smeets NK Halve Marathon 31 maart Venlo
2 (1) Dames (V<23) Sprint triathlon 59:04 Rani Škrabanja NK Sprint Triathlon 31 augustus Ouderkerk
1 JJB 800 meter 2:04,96 Soufian Koraichi ZNK 1 september Best
2 MJB 400 meter 1:05,29 Jasmijn Gielen ZNK 1 september Best
2 Dames 100m horden 16,71 Emilie Starling ZNK 1 september Best
3 Dames Polsstokhoogspringen 2,20m Emilie Starling ZNK 1 september Best
2 Heren Hinkstapspringen 12,26m Maurice Dassen ZNK 1 september Best
3 Heren 200 meter 23,93 Maurice Dassen ZNK 1 september Best
2 Heren 100 meter 11,73 Rob van Genderen ZNK 1 september Best
3 JJB Polsstokhoogspringen 2,30m Jules Spronken ZNK 1 september Best
3 Heren 1500 meter 4:34,16 Matthijs Buijsen ZNK 1 september Best
1 MJD 60 meter horden 10,87 Jaane Visschers LK 15 september Sittard
1 JJD Discuswerpen 25,71m Chrit Maessen LK 15 september Sittard
2 MJD 60 meter 8,62 Jaane Visschers LK 15 september Sittard
2 MJC 800 meter 2:33,10 Jill Herfs LK 15 september Sittard
2 MJC 80 meter horden 15,07 Anouk Pinxt LK 15 september Sittard
1 Dames Lange Cross 29:28 Renée van Es - Vranken LK Cross 1 December Landgraaf
2 M45+ Lange Cross 31:05 Frank Gielen LK Cross 1 December Landgraaf
3 M54+ Lange Cross 31:32 Leon Reijnders LK Cross 1 December Landgraaf
1 M50 Lange Cross 29:28 Jean Pierre Dieteren LK Cross 1 December Landgraaf
2 V50 Lange Cross 30:53 Bart Claessens LK Cross 1 December Landgraaf
2 M60 Lange Cross 32:40 Arno Škrabanja LK Cross 1 December Landgraaf
3 JJA Lange Cross 19:41 Jessie Cuijpers LK Cross 1 December Landgraaf
2 MJA Lange Cross 17:15 Jasmijn Gielen LK Cross 1 December Landgraaf
3 MJA Lange Cross 19:45 Merle Smulders LK Cross 1 December Landgraaf
1 PJM Cross 3:33 Boaz Cals LK Cross 1 December Landgraaf
3 JJD Cross 8:47 Karsten Debets LK Cross 1 December Landgraaf
3 JJC Cross 7:24 Bodi Smeets LK Cross 1 December Landgraaf
Medailles overzicht