Trainingen

Meer informatie over de (leeftijds)categorieën kan men op deze pagina vinden.

Voor vragen betreffende trainingen kan men in het algemeen terecht bij sportzaken@avcaesar.nl

AV Caesar huurt de baan voor haar (aspirant) leden, andere sporters kunnen dan geen gebruik maken van de baan (maandag en donderdag al vanaf 18:00 uur).

Trainingstijden
(beperkte trainingstijden i.v.m corona maatregelen)
Dag/Tijd Groep Trainers
     
Maandag    
18:15 - 19:15 Pupillen mini, B en C
(6 t/m 9 jaar)
Roel, Stijn en Laura
19:00 - 20:30 Junioren CD
(11 t/m 15 jaar)
Manon, Frans, Emilie en Maurice
19:30 - 21:00 Junioren AB en senioren
(15+ jaar)
 Dennis, Frans, en Maurice of Emilie
     
Dinsdag    
18:30 - 20:00 Loopgroep Junioren
(11 t/m 19 jaar)
Roger
18:30 - 20:00 Loopgroep 1
(18+ jaar)
Wil
19:30 - 21:00 Loopgroep 2
(18+ jaar)
Sonja
     
Woensdag    
19:30 - 21:00 Junioren AB en senioren
(15+ jaar)
Dennis, Frans en Maurice
 19:30 - 21:00 Loopgroep 3 (Funrunners)  Els + Joyce, Paul en Floor
     
Donderdag    
18:15 - 19:15 Pupillen A
(9 t/m 11 jaar)
Julie, Noor en Robine 
18:30 - 20:00
(buiten de accommodatie)
Loopgroep Junioren
(11+ jaar)
Anouk en Roger
18:30 - 20:00
(buiten de accommodatie)
Loopgroep 1
(18+ jaar)
Wil
19:30 - 21:00 Junioren CD
(11 t/m 15 jaar)
Laura, Manon, Jules, Frans en Maurice
19:30 - 21:00 Loopgroep 2
(18+ jaar)
Theo
     
Vrijdag    
19:00 - 20:30 Masters (35+) en trainers -
* In het weekend zijn er ook enkele trainingen buiten de accommodatie, neem contact op met de trainers voor meer informatie

 

Vakantierooster Trainingstijden
Maandag 13 juli t/m zondag 23 augustus
Dag/Tijd Groep Trainers
     
Maandag    
18:15 - 19:15 Pupillen mini, B en C
(6 t/m 9 jaar)
Roel, Stijn en Laura
18:15 - 19:15 Pupillen A
(6 t/m 9 jaar)
Julie, Noor en Robine
19:30 - 21:00 Junioren AB en senioren
(15+ jaar)
 Dennis, Frans, en Emilie
     
Dinsdag    
18:30 - 20:00
(week 31 geen training)
Loopgroep Junioren
(11 t/m 19 jaar)
Roger
18:30 - 20:00
(week 31 geen training)
Loopgroep 1
(18+ jaar)
Wil
19:30 - 21:00 Loopgroep 2
(18+ jaar)
Sonja
     
Woensdag    
19:30 - 21:00 Junioren AB en senioren
(15+ jaar)
Dennis, Frans en Maurice
 19:30 - 21:00 Loopgroep 3 (Funrunners)  Els + Joyce, Paul en Floor
     
Donderdag    
18:30 - 20:00
(buiten de accommodatie,
week 31 geen training)
Loopgroep Junioren
(11+ jaar)
Anouk en Roger
18:30 - 20:00
(buiten de accommodatie, week 31 geen training)
Loopgroep 1
(18+ jaar)
Wil
19:30 - 21:00 Junioren CD
(11 t/m 15 jaar)
Laura, Manon, Emilie, Jules, Frans en/of Maurice
20:00 - 21:30 Loopgroep 2
(18+ jaar)
Theo
     
* In het weekend zijn er ook enkele trainingen buiten de accommodatie, neem contact op met de trainers voor meer informatie

Downloads: