Trainingen

Meer informatie over de (leeftijds)categorieën kan men op deze pagina vinden.

Voor vragen betreffende trainingen kan men in het algemeen terecht bij sportzaken@avcaesar.nl

AV Caesar huurt de baan voor haar (aspirant) leden, andere sporters kunnen dan geen gebruik maken van de baan (maandag en donderdag al vanaf 18:00 uur).

Voor de geldende coronamaatregelen van de Gemeente Beek, zie deze pagina.

Trainingstijden vanaf maandag 18 mei, i.v.m. corona

Bij groepen met 13+ jarigen houdt iedereen 1.5 meter afstand!
Dag/Tijd Groep Trainers Toezichthoudend bestuurslid
       
Maandag      
18:15 - 19:15 Pupillen mini, B en C
(6 t/m 9 jaar)
Roel, Stijn en Laura Ivo Faashen
19:00 - 20:30 Junioren CD
(11 t/m 15 jaar)
Laura, Manon, Jules, Frans, Emilie en/of Maurice Ivo Faashen
19:30 - 21:00 Junioren AB en senioren
(15+ jaar)
 Dennis, Frans en/of Maurice Ivo Faashen
       
Dinsdag      
18:30 - 20:00 Loopgroep Junioren
(11 t/m 19 jaar)
Roger Raoul Kuijpers
18:30 - 20:00 Loopgroep 1
(18+ jaar)
Wil Raoul Kuijpers
19:30 - 21:00 Loopgroep 2
(18+ jaar)
Sonja Raoul Kuijpers
       
Woensdag      
19:30 - 21:00 Junioren AB en senioren
(15+ jaar)
Dennis, Frans en/of Maurice Ivo Faashen
       
       
Donderdag      
18:15 - 19:15 Pupillen A
(9 t/m 11 jaar)
Julie, Noor en Robine  Raoul Kuijpers
18:30 - 20:00
(buiten de accommodatie)
Loopgroep 1 & Junioren
(11+ jaar)
Wil en/of Roger Buiten de accommodatie!
19:30 - 21:00 Junioren CD
(11 t/m 15 jaar)
Laura, Manon, Jules, Frans, Emilie en/of Maurice Raoul Kuijpers
20:00 - 21:30 Loopgroep 2
(18+ jaar)
Theo Raoul Kuijpers
       
Vrijdag      
19:00 - 20:30 Masters (35+) en trainers zelf
Aanmelden bij Ivo Faashen via voorzitter@avcaesar.nl
- Ivo Faashen
* In het weekend zijn er ook enkele trainingen buiten de accommodatie, neem contact op met de trainers voor meer informatie

 

Trainingstijden regulier, nu NIET van toepassing i.v.m. corona
Dag/Tijd Groep Trainers
     
Maandag    
18:15 - 19:00 Pupillen (mini, B, C) Roel, Stijn
18:30 - 20:00 Junioren CD Emilie, Jules, Maurice D.
19:00 - 20:00 Pupillen (A) Roel, Stijn
19:30 - 21:00 Senioren & Junioren AB Dennis, Frans (werpen),
oneven week: Emilie (ver, hss, pss), even: Jack (hoog)
     
Dinsdag    
18:30 - 20:00 Lopersgroep Junioren Roger
18:30 - 20:00 Lopersgroep 1 Arno, Wil
19:30 - 21:00 Lopersgroep 2 Sonja
     
Woensdag    
18:30 - 20:00 Junioren CD Frans, Laura
19:30 - 20:30 Lopersgroep 3 Els
19:30 - 21:00 Senioren & Junioren AB Dennis, Frans (werpen),
even week: Emilie (ver, hss, pss)
20:30 - 21:30 Langlaufers Maurice B.
     
Donderdag    
 18:15 - 19:00 Pupillen (mini, B, C) Julie, Noor, Robine 
 18:30 - 20:00 Junioren CD Frans, Manon, Maurice
 18:30 - 20:00 Lopersgroep Junioren Maurice P.
 18:30 - 20:00 Lopersgroep 1 Arno, Wil
 19:00 - 20:00 Pupillen (A) Julie, Noor, Robine
 19:30 - 21:00 Senioren & Junioren AB Dennis, Frans
 19:30 - 21:00 Lopersgroep 2 Theo
     
Zondag    
10:00 - 12:00
(12:00 - 14:00 's winters)
Junioren (vanaf D2) & Senioren Maurice D.
*Alle loopgroepen trainen in het weekend onder leiding van of volgens schema's van trainers op of buiten de baan. Neem contact op met de trainers voor meer informatie.

 

Downloads: